hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Napilapos képszerkesztő asszisztens állás

Marketing / Média > Lap- és könyvkiadás

A Ripost Média Kft. napilapos képszerkesztő asszisztens munkatársat keres
favourite
Elvárások
• Képszerkesztői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
• Magabiztosan dolgozol PC-n, Windows alatt;
• Photoshop rutinos használata;
• Microsoft Office programok ismerete;
• precizitás, terhelhetőség, rugalmasság;
• gyors, felelősségteljes és önálló munkavégzés;
• szorgalom, nyitottság, kreativitás
Amit ajánlunk
• teljes munkaidő
• stabil munkahely
• versenyképest fizetés
Feladatok
• Képanyagok válogatása, felkutatása, beszerzése, szerkesztése nyomdai kiadványokhoz a Képszerkesztő iránymutatásai alapján.
• Együttműködés a tördelőkkel és szerkesztőkkel.
• Kapcsolattartás fotósokkal, más szerkesztőségekkel, és képügynökségekkel.
• A bejövő fotóanyagok ellenőrzése, elektronikus archiválása
Előny
• InDesign, Illustrator programok ismerete és használata
• Nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat
• Videó vágási, és szerkesztési ismeretek
• Fotózási ismeretek
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés