hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Junior digital account-ot keresünk

Marketing / Média > Értékesítés, account

Reklámügynökségünk digitális részlegére keresünk Junior Accountot, aki ismeri a digitális reklámok és a közösségi felületek működését, összetettségét.
favourite
Teljes szöveg
Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú, marketing vagy kommunikációs végzettség
- 1-3 év account tapasztalat
- Digitális és ügynökségi tapasztalat
- Erős közösségi kommunikációs tapasztalat
- Projekt időzítési, tervezési, problémamegoldó és koordinációs készség

Feladatok:
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel közösségi kommunikációs projektekkel kapcsolatban
- Folyamatos információgyűjtés, értékelés az ügyfelek versenytársainak digitális jelenlétével kapcsolatban.
- Együttműködés az ügynökségi divíziókkal az ügyfelek közösségi kommunikációjával kapcsolatban
- Rendszeres riportálás (közösségi csatornák statisztikái, tárgyalási összefoglalók, elemzések és prezentációk készítése)
- Digitális és közösségi kampányokhoz és projektekhez tartozó briefek írása
- Digitális marketing- és reklámkampányok gyártási folyamatainak koordinálásában való részvétel
- Napi szintű projektekhez és kampányokhoz tartozó adminisztráció, számlázás előkészítése
- Hazai és nemzetközi digitális hirdetési trendek és folyamatok figyelemmel kísérése, alkalmazása

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok