hirdetés

Junior copywritert keresünk

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Reklámügynökségünk digitális részlegére keresünk olyan szövegírót, aki ismeri a digitális reklámok és a közösségi kommunikációs felületek világát.
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
- Három nagy ügyfelünk (nemzetközi márkák) aktív és többcsatornás social tartalomgyártása, együttműködve a teljes csapattal.
- Az ügyfelek social és digitális kampányainak folyamatos támogatása.
- További ügyfeleink közösségi kommunikációjának projekt alapú támogatása.

Előnyt jelent:
- PR területen szerzett tapasztalat,
- online újságírói tapasztalat,
- idegen nyelvek (angol, német, francia, spanyol, lengyel, holland, portugál, olasz) középszintű ismerete.

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok