hirdetés

Portálmenedzser

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

A Libri Bookline portálmenedzser pozícióba munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Libri-Bookline Zrt.
Elvárások
-1-2 év szakmai gyakorlat webes termékfejlesztésben
-alapvető webes ismeretek (HTML, CSS, XML, javascript)
-Adobe PhotoShop felhasználói szintű ismerete
-naprakész szakmai felkészültség
-önálló munkavégzés
-kiváló problémamegoldó képesség
-nyitott, teljesítményorientált személyiség
-nagy munkabírás
Feladatok
-a www.libri.hu site-on a különféle hálózati- és egyedi (online) akciók előkészítése, szerkesztése, az akciók megjelenítése
-különféle tematikus listák szerkesztése és karbantartása, új tematikák készítése
-hírlevél marketing és az autoresponderek teljes körű menedzselése
-webáruházhoz kapcsolódó fejlesztések specifikációjának elkészítése, a fejlesztések tesztelése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok