hirdetés

Médiatervező/vásárló wanted!

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Jelentősen növekvő ügyfélkörünk kiszolgálásához keresünk médiatervező munkatársat.
favourite
Teljes szöveg
Jelentősen növekvő ügyfélkörünk kiszolgálásához keresünk médiatervező munkatársat. Ha nem csak hírből ismered a médiumokat, és az ügyfeleket is képes vagy megfelelően kezelni, emellett rendelkezel releváns 1-2 éves szakmai tapasztalattal, akkor várjuk jelentkezésed!

Amit rólunk tudnod kell:
• egy gyorsan fejlődő magyar reklámügynökség média divíziója vagyunk
• hiszünk abban, hogy a szakmánknak vannak mélységei, és azok fontosak
• néha van egy vendég kutyánk

Feltételek:
• min. 1-2 éves tapasztalat médiaügynökségi területen
• középfokú angolnyelv-tudás
• precizitás, ügyfélközpontúság
• naprakész vagy a kutatási szoftverek használatában

Feladatok:
• aktív részvétel az ügyfélszerzésre irányuló projektekben
• együttműködés a kreatív divízió tagjaival
• ügyfelekkel, sales house-okkal való napi szintű kapcsolattartás
• média kommunikációs feladatokban projekt managerként való részvétel
• kommunikációs projektek vezetése a stratégiaalkotástól a taktikai ajánlatok készítésén át az utóértékelésig
• kommunikációs anyagok készítése és prezentálása az ügyfelek számára

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok