hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

UX Tanácsadó

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

UX tanácsadót keresünk az ACG Digitál növekvő csapatába.
favourite
Elvárások
1 év releváns tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Grafikusi vagy fejlesztői háttér preferált
Elterjedt UX szoftver felhasználói szintű ismerete
Analitikai szoftverekben szerzett ismeretek
Feladatok
Komplex fejlesztési projektek végigvezetése igényfelméréstől, szcenárió tervezésen keresztül a prototípus elkészítéséig
Folyamatos együttműködés a fejlesztői és grafikai divízióval a közös munka fejlesztése érdekében
Komplett igényfelmérésben és projekt specifikálásban szerzett tapasztalat
Mindennapi digitális ügynökségi munka támogatása
Új technológiák kutatása, tesztelése
Kutatások, tesztek szervezése, vezetése
Mérési tervek készítése, implementálása
Szakmai CV (angol vagy magyar)
2 releváns referencia link/csatolmány
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok