hirdetés

Account Director

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

A nemzetközi és a hazai médiapiac egyik meghatározó szereplője munkatársat keres budapesti irodájába ACCOUNT DIRECTOR munkakörbe.
favourite
Elvárások
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (gazdasági, marketing vagy kommunikációs területen)
- Legalább 5-6 éves médiaügynökségi gyakorlat (médiapiaci ismeret, kapcsolatrendszer)
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás (tárgyalások, prezentációk)
- Standard médiapiaci kutatási eszközök ismerete
- Üzleti szemlélet
- Vezetői ambíciók és kompetenciák
- Hitelesség, alaposság, határozottság
Az ideális jelölt a szakterületén ismert és elismert szakember, ügyfelei szívesen dolgoznak vele. Hitelesen és meggyőzően prezentál. Szeret és akar is dolgozni. Tudásával támogatja csapatát és segíti ügyfeleit.
Feladatok
Feladatok:
- Az 5 fős média tervezői csapat vezetése
- Ügyfélszerződések menedzselése
- Média stratégia kialakítása és megvalósítása
- A munkafolyamatok kialakítása és összehangolása
- Ügyféligények képviselete a médiatulajdonosok felé
- Kampányok felügyelete, ellenőrzése, értékelése
- Prezentációk megtartása angol nyelven
- Szakmai támogatás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok