hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Szerkesztő-újságírót keresünk a BorsOnline-hoz

Marketing / Média > Lap- és könyvkiadás

Gyakorlott, rugalmas, terhelhető, kreatív, önálló munkavégzésre alkalmas, legalább angolul középfokon tudó szerkesztő-újságíró munkatársat keres a BorsOnline
favourite
Cégnév
Lapcom Kiadó Zrt.
Elvárások
- gyorsaság
- idegennyelv ismeret (angol)
- legalább 2 év szakmai tapasztalat
- kreativitás
- jó helyesírás
- multitasking képesség
Feladatok
A BorsOnline-ra cikkek írása, a BorsOnline szerkesztése és a tartalmak menedzselése.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb