hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Produkciós Manager

Marketing / Média > Produkciós munkák

Rough cut. Treatment. FS7. LA4. PPM. Amira. Technocrane. Biegelés. Ha ezek a szavak kellemes bizsergéssel töltenek el, gyere hozzánk produkciósnak!
favourite
Cégnév
Mito Communications Zrt.
Elvárások
- legalább 1-2 éves tapasztalat
- láttál már forgatást belülről
- szereted a pörgést, és megoldod, amit meg kell oldani
- előny, ha ismersz egy kupacnyi alvállalkozót
Feladatok
- reklámfilm forgatások menedzselése
- fotózások szervezése a brieftől a leadásig
- hangfelvételek koordinálása
- bármilyen print vagy nyomdai anyag gyártása
- kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Szükséges nyelvismeret
Angol alap
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok